FANDOM


To chyba najwiekszy pokemon na zapytaj. Jest na liście najbardziej wkurzających uzytkowników. Z niewiadomych przyczyn jeszcze nie usuneli jej konta. Ma zwyczaj smiania sie z własnych, głupawych żartów i pomysłów. Na zapytaj trafiła szukając sposobu na pozbycie się brata. Wysłała go do wojska i teraz chwali się jego czapką i sztyletem. Brat z radością opuścił rodzinny dom, gdyż był już prawie załamany psychicznie. Amali doprowadzi do tego każdego swoją głupotą. Codziennie dręczy userów na shoutboxie. Moderatorów doprowadziła do tego, że dają jej bana za dupę i ryj.

Nie znamy konkretnego pochodzenia amali. Możliwe, że jest kosmitką, bo ma fioła na punkcie koloru zielonego (czyt. podlizuje się moderatorom).Podobno jest osłomułem, ale najprawdopodobniej to mutant. urodziła się w Czarnobylu i ma "3 głowy, 20 tyłków i żółte cycki"


Prywatnie amali sprzedaje jaja na targu, zamiata pustynie i straszy małpy w zoo. Hoduje sobie pleśń na parapecie. Wczytuje się w poezję Emo Martynki i nawet próbuje dorównac swojemu wzorowi prowadząc równie pokemoniasty blog. Dręczy swojego psa wielogodzinnymi "próbami głosu". Misiek (bo tak sie zwie ta nieszczesna psia istotka) pobił psi rekord w ucieczkach z domu. Amali jest podejrzana o wachanie kleju, ale oskarżona nie przyznaje sie do tego. twierdzi, że chce sobie skleić nos, zeby jej tam muchy nie wlatywały. Jej ulubione zajęcie to bawienie się z własną ręką. Maluje krzywe ryje na obrazkach i wiesza je na ścianie. Amali ma tez skłonność do mazania. Ostatnio wymazała z ławki zwykłą gumką słowo ch... napisane czarnym, wodoodpornym mazakiem, za co dostała wpierdol od kolegów z blokowiska. Amali ma na imię "4N14 ;* ;* ;* xD :p". Amali przyznaje się do tego, że ma impotencję i jest debilką. Amali nienawidzi Zmierzchu. W ubikacji podciera się jednym z tomów sagi, nad łózkiem ma powieszony fragment, w którym Bella chce seksu z Edziem, a on jej odmawia. To smutne ;( Amali jest gwiazdą filmów porno o kosmitach. W nocy mecza ją sny o SOIL'u


Prawdopodobnie usunęła konto i założyła nowe - Yarknin.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki