FANDOM


Nowa forma wynagrodzenia za odpowiedź na pytanie/oddanie głosu w konkursie/skomentowanie profilu etc. opatentowana przez pokemony - obecnie powszechnie stosowana.

Treść, oraz forma pospolitego dyplomuEdytuj

Najczęściej zawiera obrazek bliżej nie znanego pochodzenia ("Google Grafika"), który najczęściej jest edytowany w aplikacji Microsoft służącej do obróbki grafiki rastrowej - MS Paint. Owe edycje, opierają się najczęściej o dodanie napisu "Dzięki za głos", Ładny profil" i innego tego typu.

Fenomen zjawiskaEdytuj

Sens przyznawanych dyplomów nigdy nie został w pełni wyjaśniony. Prawdopodobnie opiera się o chęć wirtualnego dowartościowania się, inne teorie wskazują na chęć utworzenia w pełni niezależnej wirtualnej waluty pomiędzy użytkownikami. Drugą teorię potwierdzają treści pytań "Zrobię to za dyplom".

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki