FANDOM


Fro3ya jest jedną z użytkowniczek zapytaj.Na zapytaj dołączyła 18 października 2008,choć na swoim drugim koncie jest dopiero od jakiegoś miesiąca 2009.

Bardzo lubi się fochać(czyli obrażać,wkurzać),gwałcić i molestować.Jej ofiarami są m.in. Askod,krukov,Dirty.Girl.,PluszowaZabawka,JamniczeQ(najbrutalniej) i Satiana(choć ona o tym nie wie).Fro jest uzależniona od Sb i zapytaj.Spotkać ją możesz codziennie,zazwyczaj siedzi po 2-3 godz.Jak ma czas to do 5 godzin.Wiele osób polubiła,pierwszą poznała Jaikce,potem DragiDanonki,Boe,AnaStasie i tak dalej,aż doszło do grona 34 użytkowników w jej sp.Stara się jak może dbać o zapytaj,ale nie zawsze jej się to udaje.Jak do tej pory dostała 2 bany przypadkowe i 1 na 10 min.Jeśli chcesz ją poznać,postaraj się poprowadzić przynajmniej miła rozmowę.


W realu jest dość miłą dziewczyną,ale też wredną.Na imię jej Patrycja.Choć jest strasznie stara(aż 12 lat),to jakoś sobie ze zdrowiem radzi.Kocha język angielski,i ma zamiar dążyć w tym kierunku.Jest strasznym kujonem ^^