FANDOM


Josek (dawny nick JoseQ) - legendarny użytkownik kategorii Religie. Wiadomo o nim niewiele, bo jak sam przyznaje należy do Anonymous Polska. Pojawił się znikąd, tak na prawdę nikt nie wie, kim jest.

Poglądy

Dzięki Attonowi przejrzał na oczy i rzucił katolicyzm na rzecz ateizmu, zaś za namową Burkina został także panteistą, gdyż ta wizja świata najbardziej przypadła mu do gustu.Przyznaje się do posiadania skrytej fobii społecznej oraz do bycia aspołecznym introwertykiem

Fejm

Sławę w internecie zaczął zyskiwać 9 lipca 2013 roku, kiedy to jego sławny cytat "Powitajmy dziś Kamila, niezwykłego pedofila" trafił na stronę główną mistrzowie.org. W kolejnych dniach trafiał także na kwejka, czy besty. Sława Joska sukcesywnie rosła, aż 26 sierpnia trafił po raz drugi na mistrzów przyznając się, że od masturbacji nie rosną piersi.  

Ciekawostki


 • Chodzą słuchy, że uwiódł już każdą niewiastę z RiWu</li></li>
 • Często dyskutuje z Tsukuyomim nt. tzw. "fapu". Podobno ma kiepski gust</li></li>
 • Podobno nie rucha i nigdy nie zarucha</li></li>
 • Na starym koncie dostał trzy ostrzeżenia za nieregulaminowy avatar</li></li>
 • Na jego avatarze jest wielki Polak i patriota - Testoviron</li></li>
 • Ad blocker interference detected!


  Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

  Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

  Więcej z Fandomu

  Losowa wiki