FANDOM


Maude - użytkowniczka Zapytaj od 09.11.2009, jest miłą, ale niezrównoważoną osobą, ma wielkie problemy z odłączaniem i podłączaniem kamerki. Ma dziecko z Lejkiem (lakebod8m) każdy to wie, choć się tego wypiera, wiadomo leci na dwa fronty, jej drugim chłopakiem jest Grey, zabrała go Develin. Niedobra istota. Zła, okrutna. Jest znana pod wieloma pseudnimami : Maude, Małża, Mała, Maudeśna, Maudeczka, za żadne się nie obrazi. Ma na imię Natalia, ma 13 lat, w sumie to bardziej znana pod nickiem Pisarz. Jej wcześniejsze konto zostało usunięte, z powodu dawania łapówki harveresterovi. Często przesiaduje na różnego typu czatach, ma różne zainteresowania, największe to granie ludziom na nerwach. Kiedy Lejk usunął konto, Małde zaczęła przystawiać się do harveresterovi, za co właśnie tse usunął jej konto. "Piękność i miód, zobaczysz u Małde wrót" - hasło zachęcające do związków z Maude. Maude pospolita maskuje się pod nickiem Miracle, ściga ją CIA z Lemią a czele.

Polecam, Karol Okrasa.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki