FANDOM


Urodzony w 1991 roku, użytkownik zapytaj od 8 października 2012 na pierwszym koncie. Posiada także wiele innych kont których używa do ryzykownych, niedozwolonych akcji reklamowania klubu i ewangelizacji na zapytaju. Drugim ważniejszym kontem jest Natchniony Ocelotic na którym posiada ponad 1000 punktów.  

Srebrny ekspert w podkategoriach: Religie i Afryka, a także ekspert w kategorii: Sztuka, Kultura, Książki i podkategoriach: Ameryka Południowa i Bliski Wschód. 

Rekordzista pod względem napisanych poradników. Napisał 39 poradników i zadał prawie 4000 pytań, głównie w podkategorii: Religie.  

Założyciel jednego z większych klubów Armia Wierzących (w lipcu 2014 liczył 1700 członków).  

Z wyznania zielonoświątkowiec. Często wdaje się w słowne bijatyki z ateistami, Świadkami Jehowy, a czasem z katolikami. Przez przeciwników nazywany trollem.  

Jego najsłynniejsze powiedzenie z którego jest znany to: „Bóg Cię kocha”.  Podobno nawrócił tym powiedzeniem pół zapytaja.

Po za zapytajem angażuje się w niezliczoną ilość przedsięwzięć. Redaktor na Wikipedii, gdzie aktywnie tworzy nowe hasła (podobno napisał blisko 500 artykułów). Od maja 2014 roku trenuje biegi długodystansowe. Jego najmocniejsze dystanse to biegi na 10 i 5 km. We wrześniu 2015 po raz pierwszy przebiegł półmaraton. Według plotek w 2016 roku chce przebiec maraton.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki