FANDOM


saskłacz - na Zapytaj od 6.10.2008 r. Nie zamierza usuwać konta.

Urodziła się 10 kwietnia 1994 r. w Warszawie, gdzie mieszka do dziś i zapewne spędzi w tym mieście resztę swojego życia. Jej rodzice ochrzcić ją imionami Magdalena Helena, ale doszli do wniosku, że Helena Magdalena brzmi lepiej i tak ją nazwali. Saskłaczowi do drugiej klasy gimnazjum bardzo nie podobało się imię Helena, więc przedstawiała się jako Magda. Teraz powróciła do pierwszego lub używa zdrobienia obydwu (drogą kompromisu) - Lena.


WyglądEdytuj

Szczupła blondynka o dużych, jasnych oczach (nikt nie potrafi dokłądnie powiedzieć, jaki to kolor) w okularach. Do niedawna nosiła je tylko do czytania, ale z racji długiego przesiadywania na Zapytaj wzrok jej się pogorszył i jest zmuszona nosić okulary na stałe. Lubi koszule.


Saskłacz na ZapytajEdytuj

Na Zapytaj siedzi z nudów oraz dlatego, że lubi nabijać punkty pomagać. Lubi być najlepsza i długo dążyła do tego, aby być w Top100. Od października 2008 roku do marca 2009 odwiedzała Zapytaj sporadycznie. W wakacja nastąpił przełom: zaczęła pisać na ShoutBoxie, zdobyła dużo punktów, dostała się do Top100. Od tej pory stała się uzalezniona. Nie przyznaje się do tego.


Nigdy nie zmianiała nicka. I nie ma zamiaru. Ten jest jej firmowym znakiem, podobnie jak avatar. Ten jednak w okresie od 1 do 9 lutego 2010 roku zmieniała. Ostatecznie powróciła do starego.
Hamtaro s 014

Avatar
Plany na przyszłośćEdytuj

Zapatrzona w siebie, chce podbić świat. Planuje być Wielką Fuhrerin IV Rzeszpospolitej i Całego Świata. Nie wie jeszcze dokładnie, jak to się stanie, ale ma już szkic podboju. Podzieli świat na części, którymi będą rządzić jej namiestnicy.


Będzie jeszcze edyrtować ten opis.


http://zapytaj.com.pl/Profile/user_62794.html

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki