FANDOM


Zwykły, a jednak niezwykły, user. Na imię ma Sylwia. Ma 13 lat, ponieważ urodziła się 04.12.1996r. Twierdzi, że amali to małpa lesbowata robiąca pornosy. Amali jest jej najlepszą przyjaciółką. Dostała od niej wale-w-tynk(e). Sylwia jest szeryfem w kategori ' Emigracja ' . Nie przyjmuje do znajomych osób, których nie zna. Raz na jakiś czas robi przegląd profilu . Nie pije, nie pali. Raz na jakiś czas udziela się na Shoutboxsie. Zazwyczaj docina amali. Kiedyś założyła sobie konto o nazwie ' amail ' i podszywała się pod amali. To było chamskie. ^^ . Sylwia zwalcza pokemony i dzieci neo .. To ją wnerwia .. Sylwia pochodzi z Marsa i jest facetem, który ma cycki. W wolnych chwilach marzy, jak by to było, gdyby uprawiala sex z Edwardem, a potem go zabiła. Lubi krwawe horrory.. :D Tak jak amali nie znośi ' Zmierzchu ' ;D . Ma strasznie zboczone sny i myśli ..

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki