FANDOM
Kim jest ten użytkownik Edytuj

Użytakownik tralalalalalala jest użytkownikiem serwisu Zapytaj.com.pl . Dołączył do serwisu 14 grudnia 2009r. Jest to przeciętny chłpak. Lubi grać na gitarze. Nick swój zawdzięcza dużej liczbie użytkowników, co spowodowało iż wiele nicków jest już zajęte. ;)

Jest otwarty na inne kontakty, z chęcią zawiera nowe znajomości.

PrywatnieEdytuj

Na imię ma Dominik, ur. 1 sierpnia 1997r. Ma trzy psy i akwarium ;) Nie lubi krytykować i być krytykowanym. Z natury jest szczery ( czasami aż do bólu ).

Czas wolny na ZapytajuEdytuj

Czas wolny nasz użytkownik spędza czatując z innymi Zapytajowiczami na SB. Jest on chętny w odpowiadaniu na problemy innych, odpowiada na pytania w miarę swoich możliwości. Gdy zauważa łamanie regulaminu w pytaniach, czy na SB od razu reaguje. Stara się wspólnie z moderatorami utrzymywać porządek.

Motywacje i marzeniaEdytuj

Tralalalalalala chciałby zostać Moderatorem, lub Moderatorem SB. Odpowiadałoby mu też stanowisko tymczsowego moderatora. Nie lubi jak ktoś łamie regulamin ( sam stara się przestrzegać ).


Jego motywacją jest zmiana nicku :D. Nie może jednak wymyśleć jakiegoś odpowiedniego. Jeżeli macie jakieś propozycje to piszcie na PW.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki