FANDOM


Wywiady z zapytaj.com-użytkownik zajmujący się wywiadami Zapytaj.onet.pl.Współpracuje z administracją i jest redaktorem na Zapytaj.Pierwszy raz zalogowali się 3 marca 2013 roku.Wszystkie swoje wywiady umieszczają na swym profilu.Mają swój link w "Przydatnych linkach/FAQ" i specjalny znaczek na profilu o żółtym kolorze.Konto cieszy się dużą popularnością,niestety z niektórymi moderatorami mają bardzo napięte relacje.Powrzechnie osoby które prowadzą to konto są uważane za miłe.Kontem kieruje 3 osoby,ale tylko jedna z nich pisze.Użytkownicy częśto zastanawiali się i zastanawiają nadal,kim są owe "Wywiady...",ale oni zawsze mówią,że chcą być anonimowi.Plotki głoszą,że osoba pisząca na tym koncie to dziewczyna,jednak "Wywiady..." nigdy tego nie potwierdziły.
29423430ddc84b32287e42f2af9d7108,62,37

Avatar konta

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki